Prison Break Dizisi Oyuncu Kadrosu

İsimli konu WH 'Sinema, Tv, Tiyatro' kategorisinde, Revenge66 üyesi tarafından 4 Nisan 2010 tarihinde yazılmıştır. Prison Break Dizisi Oyuncu Kadrosu hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]
  [​IMG]

  KARAKTERLER VE OYUNCULAR


  WENTWORTH MILLER (MICHAEL SCOFILED)


  [​IMG]
  Wentworth Earl Miller III (2 Haziran, 1972) Oxfordshire, İngiltere doğumlu Amerikalı aktör. Annesi öğretmen babası ve iki kız kardeşi de avukattır. Miller Princeton Üniversitesi mezunudur. Los Angeles'ta yaşamaktadır.

  En sevdiği yemekler ise köfte ve spagetti Özellikle babaannesinin yaptığı parmesan peynirli spagettiye bayılıyor. Buna rağmen 80 kilodur.

  Ayrıca Mariah Carey'nin 2005 yılındaki 'It's Like That' ve 'We Belong Together' kliplerinde kısa rolleri vardır. "We Belong Together" 'daki rolü Entertainment Weekly tarafından en seksi ikinci kısa rol seçilmiştir.

  Not: Geçmişten bazı detaylar canlandırılırken "English, Fitz or Percy", "Brother's Keeper", "Disconnect" ve "The Killing Box" bölümlerinde genç Michael'ı Dylan Minette canlandırmaktadır.
  MICHAEL SCOFIELD
  İlk olarak Pilot bölümünde ağabeyi Lincoln Burrows'un (Dominic Purcell) bulunduğu hapishaneye girmek için banka soyarken karşımıza çıkar. Planın gerektirdiği gibi abisinin bulunduğu hapishaneye mahkum olarak girmeyi başarır. İlerleyen bölümlerde, Michael'ın Lincoln'ü ölüm cezasından kurtarmak için yaptığı kaçış planlarını gösteriyor.

  8 Eylül 1978 yılında Toledo, Ohio'da babası onları terk ettikten sonra dünyaya geldi. Michael Scofield annesinin kızlık soyadını kullanmaktadır.Annesi öldükten sonra Lincoln O'nu koruması altına aldı. Ailesini kaybettikten sonra Lincoln Michael'ı suçtan uzak tutmak için çabaladı.Bazı bölümlerde Lincoln ve Michael arasındaki ilişki gösterilmektedir.Michael'ın, Lincoln'ü ölüm cezasından kurtarmak istemesindeki nedenlerden biride budur.

  Michael başarılı bir öğrenciydi, Toledo, Ohio'daki "Morton East High School"'u iyi bir dereceyle bitirdi. O, Şikago Loyola Üniversitesi'nde "Magna Cum Laude" bursuyla Fen Bilimleri Lisans'ı ve İnşaat Mühendisliği üzerine yüksek lisans yapmıştır. Yapı Mühendisi olarak Middletown, Şikago'da bulunan Maxwell ve Schaum firmasında işe başladı.

  Klinik verilere göre düşük derecede içe kapanıklık mevcuttur, herhangi bir süreçte çok yönlü düşünebilir ve en ufak ayrıntıyı gözden kaçırmaz. Bunların hepsi yüksek IQ ile olur, "Tweener" bölümünde bir psikiyatrın açıkladığı gibi, teorik olarak yaratıcı bir zekâya sahiptir. Diğer insanlara karşı aşırı duyarlıdır.

  "Allen" bölümünde John Abruzzi Otto Fibonacci'nin saklandığı yer hakkında daha fazla bilgi almak için Michael'ın iki ayak parmağını kesmesi, "J-Cat" bölümünde ayrıca herkesi deli olduğuna inandırmak için yumruğunu duvara vurması onun acıya dayanıklı olduğunu gösterir.

  Dominic Haakon Myrtvedt Purcell 17 Şubat 1970 yılında İngiltere'de doğumlu Avustralyalı oyuncu kariyerini Amerika'da sürdürmektedir.Fox televizyonunda yayınlanan John Doe TV dizisindeki John Doe karakteri ve Prison Break dizisindeki Lincoln Burrows karakteri ile üne kavuşmuştur.

  İngiltere'nin Merseyside şehrinde 1970 yılında dünyaya gelen Purcell beş kardeşin en büyüğüdür.
  2000 yılında Green Card çekilişini kazanana Purcell şuan eşi Rebecca, ve dört çocuğuyla beraber {Joseph (d. 1999), Audrey (d. 2001), ikizleri Lily ve Augustus (d. 2003)} Los Angeles, Kaliforniya'da ikamet etmektedirler.

  Not: Genç Lincoln'nü Max Kirsch ve Hunter Jablonski canlandırmıştır.

  LINCOLN BURROWS
  Lincoln, ilk olarak Pilot bölümünde ve devam eden diğer bölümlerinin bütününde karşımıza çıkar. Kardeşlerin birbirlerine bağlılığı birçok bölümde belirtilmiştir.

  Annelerinin ölümünden sonra Lincoln Michael’ın koruyucusu oldu.
  Lincoln, 2. sınıftayken Toledo’daki Morgan Park Lisesi’ni bıraktı. Chicago’ya taşındı ve suç işlemeye başladı.

  Başkan yardımcısının kardeşini öldürmekle suçlu bulunmadan önce başkasının malına zarar verme ve uyuşturucu bulundurma suçlarına da karışmıştır.

  Michael 18 yaşındayken, Lincoln onun üniversite eğitimi için 90,000$ borç alır, ona bu paranın annesinin hayat sigortasından kendi payına düşeni olduğunu söyler. Ortada hayat sigortası yoktur ve bu Lincoln'ın cinayetle suçlanmasının başlangıcıdır. Bu "Brother's Keeper" bölümünde gösterilecektir.
  SARAH WAYNE CALLIES (SARA TANCREDI)


  [​IMG]

  Sara Anne Callies, 1 Haziran 1977 yılında La Grange, Illinois'de dünyaya gelmiştir. Callies bir yaşındayken ailesi ile birlikte Honolulu, Hawaii'ye taşınmıştır. Callies Punahou School'da okurken bütün okul piyeslerine katıldığını ve gençliğinde oyunculukla ilgilendiğini belirtir.

  Anne ve babası University of Hawaii, Manoa'da profesördür, Callies onların izinden gitmez. Onun yerine oyunculuk kariyerinin paşine düşer. Liseden sonra lisans eğitimi için Hanover, New Hampshire'da bulunan Dartmouth College'e gider. Eğitimi ve tiyatroyu bir arada götürür. 1999 yılında eğitimi devam ederken "Feminist Studies", "Senior Fellowship in Indigenous Studies" gibi öğrenci gruplarına dâhil olur. Callies eğitimine "Denver's National Theater Conservatory"'de devam eder ve 2002 yılında "Master of Fine Arts" derecesini elde eder.
  SARA TANCREDI
  Hemen hemen her bölümde yer alan Tancredi, 1. sezonda hapishane doktoru olarak çalışmaktadır. Yine bu sezonda, başrol oyuncusu Michael Scofield’a (Wentworth Miller) aşık olur. İlerleyen bölümlerde, daha çok karşımıza çıkar.

  Sara, küçüklüğünden beri doktor olmak istemektedir. İyiliksever biri olmasının etkisyle Fox River Hapishanesi’nde çalışmaya başlar. Meslek seçiminde katkıda bulunan şeylerden biri ise geçmişte uyuşturucu bağımlısı olmasıdır. (Birinci sezonda, Brother's Keeper" bölümünde açıklanmıştır.) Fox River’da tek doktor çalışarak işine daha çok bağlanmıştır. Tek çocuk olan Sara, vali olan babasının politik görüşünü desteklememektedir. Babasıyla ilişkisi daima soğuk olmuştur. "Buried" bölümünde annesinin ölmüş olduğu belirtilir.

  PAUL ADELSTEIN (PAUL KELLERMAN)


  [​IMG]

  Adelstein 1969’da Chicago/Illinois’da doğdu. 20 yaşında bir komedi prgoramıyla kariyerine başlamıştır. Daha sonra bir çok dizi ve filmde rol almıştır. İlk filmi 1990 yılındaki The Grifters olmuştur. Daha sonra Peoria Babylon, ve diğer televizyon dizilerinden (Cupid, ER, Without a Trace ve Scrubs) sonra Prison Break’te oynamıştır.

  Kasım 2006’da, kendisi gibi oyuncu olan eşi Liza Weil’la evlenmiştir. Aynı zamanda, “Doris” adlı grubun solisti ve gitaristidir.
  PAUL KELLERMAN
  Kellerman, West Point Academy’den mezun olduktan sonra başkan adına hizmet vermeye başladı. Umut verici bir kariyeri olmasına karşın, Gizli şirketin lideri olmayı tercih etti. Lincoln Burrows’un idam cezasına çarptırılmasında büyük etkisi olmuştur. Dizide 35 yaşındadır. İlk olarak pilot bölümünde görülmüştür.

  Seri boyunca Kellerman her şeyi ülkesinin iyiliği için yaptığını belirtmiştir. Bu onun yurtsever bir insan olduğunu gösterir.

  ROBERT KNEPPER (THEODORE BAGWELL)


  [​IMG]

  Bir veterinerin oğlu olan Robert Knepper, Fremont, Ohio'da 8 Temmuz 1959’da doğdu ve Toledo yakınlarında bir yer olan Maumee'de yetişti. O büyürken, annesi halk tiyatrosunun malzeme departmanında çalışıyordu ve Knepper da böylece oyunculuğa ilgi duymaya başladı. Yıllarca halk tiyatrosunda ve lise organizasyonlarında yer aldı. Daha sonra Northwestern Üniversitesi'nde oyunculuk eğitimi aldı. Good Night, and Good Luck, ER gibi önemli yapıtlarda rol almıştır. Şimdi, Güney California'da yaşamaktadır.
  THEODORE BAGWELL "T-BAG"

  Theodore Bagwell , yani T-Bag adam kaçırma, tecavüz ve cinayet suçlarından şartlı tahliyesiz ömür boyu hapse mahkum edilmiştir.

  Babasının Down Sendromlu kız kardeşine tecavüz etmesi sonucu doğmuştur. (Riots, Drills and the Devil) Defalarca mahkeme tarafından Vandalizm ve hayvanlara işkenceden suçlandıktan sonra 10 yaşındaki Bagwell 4. sınıf öğretmeninin evini yakmaya çalışırken yakalandı ve çocuklar için açılan bir bakımevine gönderilmiştir. Orada beyazların üstünlüğünü savunan bir çeteyle karşılaştı.

  Bagwell büyüdükçe kötü davranış, ölümcül bir silahla saldırı, cinayete teşebbüs ve nihayetinde çocuk kaçırma, tecavüz ve cinayet gibi ciddi suçlar işlemeye başladı. İşte bu suçlar yüzünden Bagwell, Alabama’nın maksimum güvenlikli Donaldson hapishanesine yollandı ki burada hemen beyazlar grubunun lideri oldu. Hatta Bagwell’in altında, bu grup o kadar güçlendi ki Donaldson’ın müdürü gurubu dağıtıp üyeleri ülkedeki çeşitli hapishanelere nakletmek zorunda kaldı. Aslında Bagwell, Fox River’a geldiğinde bu gruptan eser yoktu. Ancak karizmatik “T-Bag” sayesinde, iki buçuk yıl sonra cezaevindeki en güçlü gruplardan biri oldu.

  Allen bölümüyle diziye kesin olarak katılmıştır.

  AMAURY NOLASCO (FERNANDO SUCRE)


  [​IMG]
  1970 yılında Porto Riko’da, 28 Aralık 1970’de doğdu. Başlangıçta, oyuncu olabileceğini düşünmemişti. Puerto Rico Üniversitesi’nde biyoloji eğitimi alıyordu. Rol yapma yeteneğini fark edince New York’a taşındı American British Dramatic Arts School’da oyunculuk eğitimi aldı.

  Çok geçmeden Arli$$, CSI: Crime Scene Investigation ve ER gibi televizyon dizilerinde yer almaya başladı. Daha sonra da Transformers, 2 Fast 2 Furious adlı filmlerde rol almıştır.
  FERNANDO SUCRE


  Sucre, Michael'ın hücre arkadaşıdır, soygun suçundan hapishanede bulunmaktadır.

  Doğma büyüme Chicago’lu olan Fernando Sucre’nin başı adalet sistemiyle pek çok kez derde girdi. Sucre’nin annesi oğlunun sonunun hapis olacağını bildiği ve hayatında temiz bir sayfa açmasını için onu New York’a, teyzesinin yanına, yolladı. Sucre’nin hayatı New York’da değişme başladı. Bir otoparkta düzenli olarak çalışıyordu. Daha sonra hayatının aşkı Maricruz Delgado ile tanıştı. Ama elinde boş bir silahla bir likör dükkanını soymaya çalışması yüzünden hapse girdi. En kısa zamanda çıkıp kız arkadaşıyla birlikte olabilmek için her türlü hizmete hazır olan Sucre Fox River’a geldiğinden beri örnek bir mahkum oldu. Kız arkadaşı Maricruz Delgado ile her ay görüşme hakkı (eş ile görüşme) ve PI’da çalışma izni var.

  ROCKMOND DUMBAR(BENJAMIN MILES "C-NOTE" FRANKLIN)​


  [​IMG]

  Rockmond Dunbar 11 Ocak 1968 Oakland, Californiya doğumlu Amerikan aktördür. En çok “Soul Food” adlı dizide “Kenny Chadway” rölüyle bilinmektedir. Earth 2, Felicity, The Pretender, Two Guys and a Girl, North Shore, UPN serisi ve Girlfriends’de rol almıştır. Halen Prison Break’te rol almaktadır.
  BENJAMIN MILES "C-NOTE" FRANKLIN

  Benjamin, Amerikan ordusunun Kuveyt istasyonunda çavuş olarak çalışmaktaydı. Daha sonra onursuzca davranmaktan dolayı terhis edilir. Ailesine bakmak için uyuşturucu kaçakçılığı yapmak zorunda kalmıştır. Bir gece kamyonla nakil yaparken yakalanır ve Fox River’a gönderilir. Hapse girdiğini eşine söylememiştir. Bir kızı vardır. İlk olarak Pilot bölümünde görülmüştür.

  ROBIN TUNNEY (VERONICA DONOVAN)


  [​IMG]
  Robin 19 Haziran 1972’de Chicago, Illinois’da araba satıcısı bir baba ve barmen bir annenin çocuğu olarak dünyaya geldi. İrlanda kökenli bir Amerikandır. Üniversitedeki ilk yılında kendini geliştirmek için birçok yerde çalışmıştır. 17 yaşındayken Los Angeles’a taşındı. Buradayken Class of '96, Law & Order, Dream On, ve Life Goes On gibi televizyon dizilerinde rol aldı. İlk rolü, Empire Records’daki intihara eğilimli gençtir.

  2001 yılında, en seksi 100 kadın sıralamasında 81. olmuştur. 1997 yılında Bob Gosse’ye evlenmiş ve 2002 yılında boşanmışlardır.
  VERONICA DONOVAN
  Lincoln’ın eski sevgilisi olan Veronica ve Linc, yollarını liseyi bitirince iki farklı insan olarak ayırırlar. Veronica Chicago’dan taşınır. University of Illinois at Urbana-Champaign’de siyasal bilimler eğitimi alır. Daha sonra Texas’ta -Baylor Law School’da- doktorasını yapar. Bitiminde Chicago’ya döner ve Bianchi and Guthrie adlı şirketin emlak avukatlığını yapar.
  PETER STORMARE (JOHN ABRUZZI)


  [​IMG]

  27 Ağustos 1953/İsveç doğumlu olan Peter Ingvar Rolf Stormare, aktörlüğün dışında seslendirme ve yönetmenlik de yapmıştır. Öğrencilik hayatı sonrasında soyadını değiştirmiştir. (stormare=fırtınalı).
  Kariyerine tiyatroyla başlamıştır. Shakespeare'in ünlü eserlerinde rol almıştır. 3 yıl sonra New York'a gitti ve orada bir çok filmde yardıncı oyucnu olarak rol aldı.
  Ayrıca ABC televizyonunun ünlü dizisi "LOST"ta da rol alması için teklif almıştır.
  Stormare, İsveç ve Amerika'da yaşamaktadır. İlk eşi Karen Sillas'dan Kelly adlı bir kızı vardır, şu anda Toshimi Stormare'yle evlidir.
  JOHN ABRUZZI

  John Abruzzi Şikago'lu bir mafya babası ve Fox River'a gelen mahkumların içinde en bilinen mahkum. Duvarların arkasında ünü güce dönüşmüştür. Diğer mahkumlar, hatta katiller, Abruzzi'ye bulaşmaktan korkmaktadırlar. Ceza memurları kurallarına rağmen Abruzzi cezaevi iş kollarını işletir.

  Abruzzi iki cinayet ve iki de cinayete teşebbüsten suçlu bulunarak hapse atıldı. Otto Fibonacci Abruzzi aleyhinde tanıklık etti. Böylelikle Abruzzi Fibonacci’den nefret etmeye başladı, ki bu Michael'ın işine geldi- Abruzzi'nin bu tavrı Fibonacci'i tanık koruma programına girmeye zorladı.

  Sık sık “iş arkadaşı” Philly Falzone, başka bir iş arkadaşı Anthony Smallhouse, karısı Sylvia Abruzzi, kızı Nicole Abruzzi, oğlu John Abruzzi Jr., müdürü Brian Knowlton tarafından ziyaret edilir. C ile sınıflandırılarak PI’da çalışma yetkisi aldı.

  MUSE WATSON (CHARLES WESTMORELAND)


  [​IMG]
  20 Temmuz 1948 doğumlu Alexandria, Louisiana doğumlu Amerikan aktördür. Tiyatro oyunlarında oyunculuk yaparak para kazanmaktaydı. Hamlet, Stanley in A Streetcar Named Desire, Pale in Burn This, Cervantes in Man of La Mancha, gibi oyunlarda youncu olarak, Ain't Misbehavin'de ise yönetmen olarak yer almıştır. İlk filmi 1989'da çekilmiştir. Sommersby, Something To Talk About, Assassins, Rosewood, I Know What You Did Last Summer, From Dusk Till Dawn 2, I Still Know What You Did Last Summer, Austin Powers: The Spy Who Shagged Me, and Songcatcher gibi 57 film&dizide oynamıştır.

  CHARLES WESTMORELAND "D.B COOPER"

  Westmoreland, Fox River'da en uzun süre buluna mahkumdur, O otuziki yıldır burada yaşamaktadır. Westmoreland herseferinde inkar etmesine rağmen, bir çok insan hatta Michael Scofield'da buna dahil onun havayolu korsanı D. B. Cooper olduğuna inanmaktadır. Hapishanenin en eski üyesi olması nedeniyle ona Marilyn adındaki kedisine bakma izni verilmiştir. Onu birçok defa başak bir hapishaneye nakletmek isterler fakat o kedisini geride bırakmak istemez ve yasal boşluklardan yararlanarak her seferinde nakil işlemlerini engeller. "Pilot" bölümünde Michael'ın dairesindeki gazete makalesinde onun 59 yaşında olduğu yazılmaktadır, fakat bir konuşmada 60 yaşında olduğunu belirtmiştir.
  MARSHALL ALLMAN (LINCOLN BURROWS, JR.)


  [​IMG]
  Marshall Scott Allman, 5 Nisan 1984 Austin, Texas doğumlu Amerikan aktördür. James Martin Allman, Jr. ve Idanell Allman'ın çocukları olarak dünyaya gelmiştir. Futfola ve sanata karşı doğal bir yeteneği vardır. 2002 yılında liseyi bitirdiğinde Los Angeles'a aktörlük hayatı için geldi. Allman ayrıca Boston Public, Without A Trace, Phil of the Future, Malcolm in the Middle, The Practice, Close To Home, Little Black Book, Dishdogz, Shallow Ground, Hostage ve Cold Case gibi yapımlarda da rol almıştır.
  17 Haziran 2006'da kendisi gibi oyuncu olan Jamie Brown'la Texas'ta evlendi.
  Not: "Sleight of Hand" bölümünde genç LJ'i Nickolas Loquercico canlandırmaktadır.

  LINCOLN BURROWS, JR. "L.J"
  Anne-babası ayrıldıktan sonra annesiyle beraber kalan LJ, pazar günleri babası tarafından ziyaret edilir. LJ Oak Park, Illinois’de Annesi Lisa ve üvey babası Adrian ile güzel bir evde yaşamaktaydı. Kendi işlerini yapıyordu. Notları oldukça iyiydi.

  Daha sonra biyolojik babası, Lincoln Burrows, son duruşmasını kaybetti ve idam tarihi belirlendi. Bu LJ’in kaldırabileceğinden fazlaydı.

  Son aylarda oldukça farklı biri haline geldi, sırt çantasında satmayı planladığı marihuana ile yakalanarak gözaltına alındı. LJ defalarca babasıyla alakasının bulunmadığını ifade etmiştir.

  JOHN BILLINGSLEY​

  1. Sezonda John Billingsley, 2. Sezonda Jeffrey Perry tarafından oynanmıştır. Steadman, ilk önce başkan yardımcısı sonra başkan olan Caroline Reynolds'ın öldürülmüş olan kardeşini oynamıştır. Dizinin başlarında yüzü gösterilmeyerek komplo teorisindeki esrara katkıda bulunması sağlanmıştır. Çok gözükmemesine rağmen komplo teorisinin merkezinde yer almıştır.

  WILLIAM FICHTNER (AGENT ALEXANDER MAHONE)


  [​IMG]

  2. Sezonda ortaya çıkan karakterlerden biridir. İlk olarak Manhunt bölümünde ortaya çıkmıştır. (s02e01)Ajan Alexander Mahon’u, annesi evi terk ettikten sonra küfürbaz babası yetiştirdi. Yaşı geldiği zaman özel güçlere katılma projesiyle orduya katıldı. Körfez Savaşı’nda yer aldı. Sonra, 14 yıl içinde özel bir ajan olarak hapishaneden kaçanlar için insan avı konusunda uzmanlaştı.
  Bu karakter, Andy Dehnart tarafından en iyi 2. Sezonda katılan karakter seçilmiştir.

  CHRIS VANCE (JAMES WHITLER)


  [​IMG]

  3. Sezonda ortaya çıkan karakterlerden biridir. Whistler, hapishaneye düşmeden önce bir balıkçıydı. Belediye başkanının Whistler'ı öldürene özgürlük teklif etmesi, onu lağımda yaşamaya itmiştir.

  DANAY GARCIA (SOFIA LUGO)


  [​IMG]


  3. Sezonda ortaya çıkan karakterlerden biridir. İlk olarak Orientación bölümünde görülür. (s03e01) Whistler'ın kız arkadaşıdır.

  ROBERT WISDOM (LECHERO)


  [​IMG]

  3. Sezonda ortaya çıkan karakterlerden biridir. İlk olarak Orientación bölümünda görülmüştür. Gerçek adı Norman St. John olan Lechero'nun annesi zengin bir toprak sahibinin uşağıydı. Lechero 13 yaşındayken annesi işvereni tarafından tecavüze uğrar. Bundan ötürü Norman, Lechero adını alarak zengini öldürür. [Lechero=İspanyolca Günlük]

  JODI LYN O'KEEFE (SUSAN B. ANTHONY, GRETCHEN)


  [​IMG]

  3. Sezonda ortaya çıkan karakterlerden biridir. İlk olarak Orientación bölümünda görülmüştür. Şirkete katılmadan önce Susan, ABD ordusu için bir askerdi. Musul'da görev yaparken isyankar kuvvetler tarafından esir alınır. Bir gece kendi iyiliği için daha önceden hazırlanmış bir rehine değiş tokuşunu bilmeden kaçmaya çalışır. Sonuç olarak, onu kaçıran kişiler tarafından işkence görür. Bu olay şirket tarafından son buldurulur.

  DİĞER OYUNCULAR

  Brad Bellick=>Wade Williams (Fox River'daki gardiyanlardan biri. 1. sezon boyunca annesi ile birlikte yaşar.)

  David"Tweener"Apolskis=>Lane Garrison (Fox River'daki genç mahkümlardan biri.)

  Charles "Haywire" Patoshik=>Silas Weir Mitchell (Fox River'daki deli mahkum. Anne babasını "doğramak" suçundan yatar.)

  Manche Sanchez=>Joseph Nunez (Sucre'nin kuzeni.)

  Aldo Burrows=>Anthony Denison (Michael ve Lincoln'ın babası.)

  Nick Savrinn=>Frank Grillo (Lincoln'ın davasında Veronica'ya yardım eden avukat.)

  Maricruz Delgado=>Camille Guaty (Sucre'nin sevgilisi.)

  Bill Kim=>Reggie Lee (The Company'nin ajanlarından biri.)

  Caroline Reynolds=> Patrica Wetting (Başkan. The Company'nin elebaşlarından.)

  Hector Aliva=> Kurt Caceres (Sucre'nin Maricruz'la evlenmek isteyen seviglisi.)

  Roy Geary=> Matt DeCaro (Fox River gardiyanlarından biri.)

  James "Avocado" Noble=> Daniel Allar (Fox River mahkumlarından biri.)

  Leticia Barris=> Adina Porter(lincoln'ın davasındaki tanıklardan biri.)

  Kacee Franklin=> Cynthia Kaye McWilliams (C-Note'un eşi.)

  McGrady=> Carlo Alban (Sona'daki genç mahkumlardan biri.)

  Sammy=> Laurence Mason (Sona'da Lechero'nun yanında olan makhumlardan biri.)
  4 Nisan 2010
  #1
 2. Prison Break Dizisi Oyuncu Kadrosu Cevapları

soru sor

Prison Break Dizisi Oyuncu Kadrosu