Rihanna'nın şoke eden hali

İsimli konu WH 'Magazin' kategorisinde, S-M+ üyesi tarafından 20 Şubat 2009 tarihinde yazılmıştır. Rihanna'nın şoke eden hali hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]


  Grammy Ödül Töreni'nde boy göstermesi beklenirken, sevgilisi tarafından şiddete uğrayan ve son anda törene katılamayacağı öğrenilen Rihanna'nın son hali hayranlarını üzdü. Fotoğrafı yayınlayan internet sitesi TMZ, fotoğrafın nasıl ele geçirildiğini açıklamadı. Ancak omuzda görülen dövme, fotoğraftaki kadının Rihanna olduğu iddialarını güçlendiriyor.

  Grammy performansının ardından Rihanna'nın konserleri ve yaş günü partisi'de iptal edildi. Olayın perde arkasında ise ikilinin kıskançlık krizi yaşadığı ortaya çıktı.

  Çifte yakın kaynaklara göre Rianna, Grammy ödülleri töreni öncesinde verilen bir partide sevgilisi Chris Brown'u şarkıcı Leona Lewis ile oldukça yakın gördü. Rianna'nın sevgilisi Brown'ın Leona'nın elini beline attığını görünce kıskançlık krizleri geçirdiği ifade edildi.


  [​IMG]


  Olaydan bir kaç dakika önce çekilen bu fotoğrafta görülen Rihanna, otomobille eve dönerken segilisiyle kavga etti ve sinirlenerek aracın anahtarlarını otomobilin penceresinden attı.
  Anahtarları arayan ancak bulamayınca sinirlenen Brown, sevgilisinin boynunu sıktı; yüzüne yumruk attı.Kendinden geçen Rihanna uyandığında Brown'un kaçmış olduğunu gördü. Şimdi herkes Rihanna'nın erkek arkadaşı tarafından daha önce de şiddete maruz kalıp kalmadığını konuşuyor. Rihanna ise bu konuda sessizliğini korumaya devam ediyor.

  Tüm gelişen olayların ardından Los Angeles polisi, fotoğrafın sızdırılmasına dair kurum içi inceleme başlattı. Açıklamada fotoğrafın polis tarafından olayla ilgili olarak yürütülen "aile içi şiddet incelmesi" sırasında çekilen fotoğraflardan biri gibi göründüğü ve sızdırılmasının görevin kötüye kullanılması olduğu kaydedildi.​
  20 Şubat 2009
  #1
 2. Rihanna'nın şoke eden hali Cevapları

 3. yuuuhhhhhhhhhhhhhhhhh
  9 Ekim 2011
  #2
soru sor

Rihanna'nın şoke eden hali