Rüyada Kurban Kesildiğini Görmek

İsimli konu WH 'Rüya Tabirleri' kategorisinde, ¦Żακκυм¦ üyesi tarafından 25 Ağustos 2011 tarihinde yazılmıştır. Rüyada Kurban Kesildiğini Görmek hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rüyada Kurban Kesildiğini Görmek
  Kurban Kesilmek rüya tabiri - Kurban Kesilmek rüya tabirleri


  KURBAN: Bir kimsenin rüyada Allah rızası için kurban kestiğini görmesi, bütün keder ve gamdan kurtulmağa, sevinç ve berekete, şiddetten halâsa ve hastalıktan şifaya delâlet eder.

  Rüyada halka kurban eti dağıttığını görmek, üzüntü ve kederden kurtulmaya, izzet ve şerefe, ecir ve sevaba delâlet eder.

  Bazı kere de rüyada kurban görmek, zevceye, kendisiyle iftihar edilecek çocuğa ve kendisiyle Hak rızasına yaklaşılan güzel ve salih amele delâlet eder.

  Rüyada kurban adağını yerine getirdiğini görmek, şiddetten halâsa ve hastanın şifa bulmasına alâmettir. Koyun, keçi, sığır gibi ev hayvanlarını kurban ettiğini görmek, onlardan gelecek menfaatlere ve helal rızka delâlet eder.

  Kirmanı demiştir ki: Rüyada kurban etini insanlara taksim ettiğini görmek, muhteşem ve zengin bir zatın vefat ederek malının ehil ve akrabalarına taksim olunacağına delâlet eder.

  Zindanda olan bir kimse rüyada bir deve veya sığır kurban ettiğini görse, bu rüya, onun hapisten kurtulacağına delâlet eder.

  Herhangi bir şeyden korkan adamın rüyada kurban kestiğini görmesi, korku ve şiddetten emin olmaya işarettir.

  Rüyada kurban eti çaldığını görmek, hiçbir veçhile iyi değildir. Hastanın rüyada kendi nefsini kurban ettiğini görmesi, ölümüne delâlet eder.
  25 Ağustos 2011
  #1
 2. Rüyada Kurban Kesildiğini Görmek Cevapları

soru sor

Rüyada Kurban Kesildiğini Görmek