saç kesimi

İsimli konu WH 'Makyaj, Saç Ve Cilt Bakım' kategorisinde, zerdeçal üyesi tarafından 25 Kasım 2009 tarihinde yazılmıştır. saç kesimi hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. doğru saç kesimi - ince telli saçlar - kalın ve sert saçlar - Saç Bakımı  Güzelliğin vazgeçilmez öğesi saçlar[​IMG] kişiden kişiye farklılık gösteriyor. Kimi kalın telli[​IMG] kimi ince[​IMG] kimi kıvırcık. Saç kesiminde bu faktörleri göz ardı etmeyin.

  İnce telli saçlar
  Saçınızı omuzlarınızdan aşağıya uzatmayın; zekice kesilmiş katlar[​IMG] saçınızı daha kalın göstererek hareket kazandırır. Yüz şeklinize uygun bir perçem de iyi bir fikirdir.

  Kalın ve sert saçlar
  En kolay saç tipi[​IMG] ama sürekli bakım ve kontrol gerektirir. Fazla kısa kesmeyin[​IMG] yoksa çim adama benzersiniz.

  Dalgalı saçlar
  İnceden kalına doğru uzanır[​IMG] bu yüzden kesim ve uzunluk tamamen yüz şekline bağlıdır. Ne kadar uzatırsanız[​IMG] dalgaları o kadar azalır.

  Kıvırcık saçlar
  Bu saçların yapısı büyük çeşitlilik gösterir[​IMG] ancak önünüzdeki seçenekler sınırlıdır. Doğal haliyle bırakın[​IMG] iyi bakın ve örme[​IMG] topuz gibi stil tekniklerini öğrenin ya da düz hale getirin. Bu sonuncusu kimyasal işlem gerektirdiğinden[​IMG] saçınızı sağlıklı tutmak için sürekli bakım uygulamanız gerekecek.
  25 Kasım 2009
  #1
 2. saç kesimi Cevapları

soru sor

saç kesimi