Saftirik Vampirin Günlüğü - Tim Collins

İsimli konu WH 'Kitap Özetleri' kategorisinde, layl@m üyesi tarafından 20 Temmuz 2011 tarihinde yazılmıştır. Saftirik Vampirin Günlüğü - Tim Collins hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Kitap Özet

  CHLOE BUGÜN MATEMATİK DERSİNDE BANA GÜLÜMSEDİ AMA BU DİŞLERİMİN ÇIKMASINA NEDEN OLDU, BU YÜZDEN ONUN GÜLÜMSEMESİNE KARŞILIK VEREMEDİM.

  KEŞKE ONA KARŞI GERÇEK DUYGULARIMI İFADE EDEBİLSEYDİM.

  BELKİ DE ŞİİR YAZABİLİRİM!

  Nigel Mullet sıradan, bildiğiniz bir vampir. En büyük şanssızlığı, on beş yaşında vampire dönüştürülmüş olması. Sonsuza dek bu yaşta kalacağı için, başı da sivilceleriyle, çatallaşan sesiyle, kızlarla ilişkileri konusundaki beceriksizliğiyle sürekli dertte olacak!

  Okurken gülmekten yerlere yatacağınız günlüğünde Nigel, hayatının aşkı Chloe tarafından fark edilmek için sergilediği umutsuz çabaları, vampir anne babasının kendisine yaşattığı hayal kırıklıklarını (anne babanızın durmadan arkadaşlarınızı ısırmaya çalıştıklarını düşünsenize, ne kadar utanç verici!), seksen yılı aşkın bir süredir ölümsüz olduğu halde tek bir kız arkadaşı olmadığı için neler hissettiğini, bunun ne kadar büyük bir haksızlık olduğunu anlatıyor.

  Nigel bir yandan dişlerini Chloe'nin boynuna geçirmek için duyduğu istekle başa çıkmaya çalışırken bir yandan da onun kalbini çalmayı nasıl başaracak?

  "Saftirik Greg'in Günlüğü" ve "Alacakaranlık" kitaplarını sevenler, Saftirik Vampirin Günlüğü'ne bayılacak!


  [​IMG]

  Saftirik Vampirin Günlüğü
  Tim Collins
  Epsilon Yayınevi
  Fiyatı : 16,50 TL
  Temmuz 2011
  224 sayfa
  ISBN: 9789944824323
  20 Temmuz 2011
  #1
 2. Saftirik Vampirin Günlüğü - Tim Collins Cevapları

soru sor

Saftirik Vampirin Günlüğü - Tim Collins