Sagopa Kajmer - Bir Kulaç Daha Atsam Karadayım Şarkı Sözleri

İsimli konu WH 'Şarkı Sözleri' kategorisinde, !JoKeR! üyesi tarafından 29 Mart 2008 tarihinde yazılmıştır. Sagopa Kajmer - Bir Kulaç Daha Atsam Karadayım Şarkı Sözleri hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. 1. Bölüm
  Kalk ve beni dinle, sana güç veririm, kafanla dalaştığında sana yardım edebilirim, beni bilirsin ta 30’luk 3 tanımlı: pis sakallı, donuk bakışlı, iklimi az ılıman çoğu yağırşlı yaşar fani yazlı-kışlı. Onların şahidi görür gözlü benimkisi amaydı. Unutmadıklarımın hepsi güzel birer simaydı. Sen kendinle çatışmadayken, savaş verirken sago oradaydı, taşla kafan çarpıştığında ya da kafan taşa yaslandığında anlarsın ki; kötü gider, iyi gelir. Zaman sofrandaki en lezzetli mühim yemek, azaldıkça aç kalmanın korkusuyla kuruyacaksın, bu sebeple yaşlanacaksın, çünkü sen de baştan olmak üzere sonlanacaksın, trilyon da olsa harcanacaksın. Savaşı kes barışacaksın! Kendinle aynalarında birebir anlaşacaksın.
  Nakarat
  Bir kulaç daha atsam karadayım, ben hiç böyle bir denize dalmadım üzerimde pantolonum artı ayakkabılarım, ha gayret! Bir sene fırtına, üzerimde dolunay, gün yüzü asmış, dalgalar boyum aşmış, nefesime gücü bahşet mevla. Bir kulaç daha atsam olur evvel Allah.
  2. Bölüm
  Benim bahsettiğim o derinlik hiçbir denizde yok, benim yumruklarımın için boş, korkma yakmaz canını
  Allah seni ensen gibi dümdüz etmeden geri dön hemen, dünya kızına aşık olmak seni delirtir. Bu kız izdivaç için ne kötü bir cariyedir. Ecel aramaz enseler. Yerine gelmez sarsılan güvenler, içine düştüğüm masalsı serüvenlerdir gamzelerime ab-ı hayatta can verenler
  Yüzmekten yorulduğum bu en derin denizdir boğulduğum, 4 lüklerim kulacı atar, benim benim!…
  Dipte vurgunum, moralsizim solgunum, yine de kendimi teskin edebilecek bir seviye olgunum. Pişmanlı asla kaçamayacağın bir canavar. Elleri bazen öldürür, bazen sertçe yakalar. Bil ki:
  Sagopa cesaretinin bir kısmını zulada saklar, yanan ışıklarımı kaplayacak kadar karanlığım var.
  29 Mart 2008
  #1
 2. Sagopa Kajmer - Bir Kulaç Daha Atsam Karadayım Şarkı Sözleri Cevapları

 3. eywallah kardeş
  13 Nisan 2008
  #2
 4. güzeL $arkı.. eLLerine sağlık
  15 Nisan 2008
  #3
 5. rep sevmiyorum ama sagopa hemşerim tşkler
  15 Nisan 2008
  #4
 6. güzel şarkı
  18 Nisan 2008
  #5
soru sor

Sagopa Kajmer - Bir Kulaç Daha Atsam Karadayım Şarkı Sözleri