Seks Araçları ve Çeşitleri, İlk Seks Cihazı Nedir?

İsimli konu WH 'Evlilik Ve Cinsel Yaşam' kategorisinde, O.l.r.i.c üyesi tarafından 28 Aralık 2009 tarihinde yazılmıştır. Seks Araçları ve Çeşitleri, İlk Seks Cihazı Nedir? hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Bir kez kinky veya egzotik olarak, seks oyuncakları şimdi küçük perakende mağazaları ve büyük kurumsal zincirlerinin raflarında bulunabilir. Ayrıca yaygın olarak tıbbi ve ruh sağlığı meslekleri ederek cinselliği keşfetmek için olumlu ve sağlıklı bir şekilde kabul edilir. Ama bulmak kolay, seks oyuncakları hakkında dürüst bilgi hala zor olabilir. En seks oyuncak bilgi pazarlamacılar ve publicists tarafından, bu yüzden mesajları genellikle biraz önyargılı oluşturulur.

  Eğer merak ediyorsanız ne kadar seks oyuncakları hakkında Doğum okumadan önce bilmek öğrenmek için, cinsel oyuncak sınav olmak ve bilginizi test edin.
  Sex Toy Sayılar ve Mitleri
  Seks oyuncakları daha fazla medya ilgisini her zaman daha iyi bilgi anlamına gelmez. Orada seks oyuncakları hakkında çeşitli efsaneler, devam bazıları size eğlence medya ve hatta zaman zaman, haber medya tekrarlanan bulabilirsiniz of. Bazı popüler seks oyuncak mitler şunlardır:

  * Sadece yalnız insan ve kaybedenler seks oyuncakları kullanmak
  * Sen seks oyuncakları bağımlısı olabilir
  * Eğer "sizin için normal" seks berbat edebilirsiniz çok seks oyuncakları kullanmak

  Seks oyuncak mitler hakkında gerçekleri öğrenin.
  Oyuncak Sex Çeşitleri
  Orada Periyodik Tablo seks oyuncaklar gibi bir şey değildir; hiçbir kesin tanımları veya cevap ne ve isnt seks oyuncak, ya da ne bir vibratör, bir yapay penis arasındaki fark, and Butt eklentisi olarak vardır. Ama yaşam daha kolay, seks oyuncakları fonksiyonlarına göre sınıflandırılmış olabilir: yapmak

  * Vibratörler: motor bu whirrs, o nasıl taşımak dışında ekstra stimülasyon oluşturur olan bir seks oyuncak.
  * Dildolar: Cinsel Oyuncaklar penetrasyon oranı kadar sadece hareket yapılmış olarak bunları kendiniz taşıyın.
  * Harnesses: Let's kendi ellerinde tutarak olmadan bir yapay penis kullanın. En koşum bel dolaşmak, bazı uyluk çevresinde veya gitmek mobilya sarılı olabilir.
  * Anal Seks Oyuncaklar: Oyuncaklar güvenli anal penetrasyon için tasarlanmıştır. Onlar, bir parladı baz olacak ve pürüzsüz bir yüzey ve kesintisiz var.
  * Yağlar: diğer seks oyuncakları ile kullanmak için gerekli, yağ, sık sık daha fazla ve daha rahat duyarlı seks kaygan hale getirir. Ayrıca, herhangi bir anal penetrasyonu için gereklidir.
  * Penis Rings: o takan için zevkli basınç oluşturabilirsiniz penisin tabanı etrafında yıpranmış's Halka. Bazı erkekler rapor halkalar ereksiyon uzatmak olabilir.
  * Penis Pompaları: kalıcı penis büyütmek olmayacaktır Pompalar, ancak bazı erkekler basınç hissi ve mastürbasyon için kullanmak pompaları tadını çıkarın. Pompalar vücudun diğer kısımlarında da kullanılabilir.
  * BDSM Oyuncak: Ayrıca güç oyun oyuncak olarak bilinen bu floggers, kürekler, meme başı kelepçeleri, sınırlamalar, Blindfolds ve daha fazlasını içerir.
  * Lüks Sex Toys: seks oyuncakları yeni bir kategori, iyi tasarlanmış ve en kaliteli malzeme ve motorları imal.
  * Homemade Sex Toys: Birçok insan en iyi seks oyuncakları evde yapmak olanlar bulabilirsiniz. Sağduyu kullanılacak ev yapımı seks oyuncakları kullanırken dikkatli olun.
  * Yetişkin Filmler: Seks filmleri ister bireysel veya çift izliyor cinsel düşünceleri ve eylemleri teşvik için bir seks oyuncak olarak kullanılabilir.
  * Erotica: ortaklar olarak birbirimize, ilham veya doğrudan ne okudum sahneleri dışarı hareket için erotik kurgu kullanmak okumak filmleri gibi, erotik kurgu seks oyun entegre edilebilir.

  İlk Sex Oyuncağı
  Seks oyuncakları tüm deneyler hakkında ve ne işleri bulmadan birkaç denemek gerekebilir. Burada bazı temel ipuçları, ilk seks oyuncak arıyor:

  * Ucuz başlatın.
  Ve çok yönlü bir şey seç * çeşitli yollar kullanılabilir.
  * Başlat basit. Çan ve ıslık ama genellikle gerekli değildir nice.
  * Bir oyuncak deneyin ilk kez tek başına deneyin. Daha az basınç ve deneme için daha özgür hissedeceksiniz.
  * Sen yağ çok sayıda ve bataryaları çok emin olun.
  28 Aralık 2009
  #1
 2. Seks Araçları ve Çeşitleri, İlk Seks Cihazı Nedir? Cevapları

soru sor

Seks Araçları ve Çeşitleri, İlk Seks Cihazı Nedir?