Şifreli Kanalları İzlemek İsteyenlere genel bilgiler..

İsimli konu WH 'Internet Teknolojileri' kategorisinde, esasmetalci üyesi tarafından 28 Ekim 2009 tarihinde yazılmıştır. Şifreli Kanalları İzlemek İsteyenlere genel bilgiler.. hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Şifreli kanalları izleyebilmek için en basit olarak ..emu sistemine sahip bir cihazınız olmalı..Emu nedir ? teknik tanım yapmayıp şunu söyleyeceğim emu sayesinde bilgisayarımızdan ( veya güncel yazılım yüklü başka makineden ) recever'a bir yazılım atabilir yada kumanda ile şifreleri ( key ) girip bazı kanalları seyredebiliriz..
  Bilgisayardan makineye ( recever ) yazılım atmak hem basittir hem zordur..İyice kavrayamayan kişiler recever'ın hafızasına zarar vererek recever ' ı bozabilirlerde..Ama bu konudaki tüm yazıları ve resimli anlatımları iyice sindirip öğrenen kişiler içinse 5 dk.lık bir operasyondur
  Yazılımı aktarmak için basit bir kabloya ihtiyaç vardır..RS232 adlı kabloyu makineye bir ucunuda bilgisayar portuna takarak işlemi gerçekleştirebilirsiniz..
  bu yükleme işlemleri için gerekli tüm programlar forumumuzda ve internette bolca var...Öncelikle ne aradığımızı bilmeliyiz..Yeni başlayanlar için tüm terimler anlamsız vede yabancı geliyordur..İlk olarak makine tipine göre bilgi edinmeliyiz..
  Mesela next 8000 xcam makinesi olan biri bu makine ile ilgili yazıları okumalı. Karşılaşılan problemleri ve onlara verilen cevapları okumalı ki tecrübe edinmeli.Çünkü acemi kullanıcılar genelde aynı hataları yaparlar..

  emu vasıtasıyla şu an hot bırd uydusunda

  MULTİVİSİON kanallarını
  Spice Platinium
  ve Viaccess şifreleme sistemi ile yayın yapan bir çok kanalı izleyebilirler..

  peki bu modül cam card vs. nedir gereklimidir ?


  bu aparatlar ile emu ile çözülemeyen bir çok kanalı izleyebilirsiniz..Hangi kanallar olduğuna gelince bu aletlerin fiyatları çeşit çeşit olup izleyebildiğiniz kanal sayısı da buna göre değişir..

  mesela izlediği yayınları yeterli bulmayıp daha fazla kanal izlemek isteyen hatta porno kanalları izlemek isteyenler için

  Zeta cam adı verilen modül fullx kanallarını çözer fiyatı 60 ytl civarıdır..


  X Dream modul X PLustv ve INXTC yi ( Hotbird Uydusunda ) kartsız olarak açmaktadır. İrdeto 1&2 - Viaccess1&2 - Seca 1&2 - Nagravision - Conax TpsCrypt - Betacrypt Destekler veya kartsız çözer fiyatı 60 80 ytl arası değişir..

  Dragon Modül+Xplus Kart

  İrdeto 1&2 - Viaccess1&2 - Seca 1&2 - Nagravision - Conax TpsCrypt - Betacrypt Destekler veya kartsız çözer. 1 senelik xplus tv kartı hediyedir.Çift kart takılabilmektedir.
  fiyatı 180 200 ytl civarıdır  SEX VIEW,SEX VIEW PLUS, SEX TV 7/24, DON'T PANIC kanalları için satılan kartlar 115 $ civarıdır...

  FREE X TV,FREE X2 TV, XDREAM TV, REDLIGHT, REDLIGHT ULTRA kanalları kartları 6 AYLIK 60$ civarıdır...


  yalnız alacağınız makinede emu olmalı vede modül takabilmek için yer olmalı...
  2 -3 senedir recever kullanan bir kişi olarak verebileceğim bilgiler bu kadar..Gayet sade olarak anlatmaya çalıştım..Umarım yardımcı olabilmişimdir..
  28 Ekim 2009
  #1
 2. Şifreli Kanalları İzlemek İsteyenlere genel bilgiler.. Cevapları

soru sor

Şifreli Kanalları İzlemek İsteyenlere genel bilgiler..