> Sıla 41. bölüm özet

İsimli konu WH 'TV Dizileri' kategorisinde, ReAlWaN üyesi tarafından 12 Kasım 2007 tarihinde yazılmıştır. > Sıla 41. bölüm özet hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Cihan’ın vurulması herkeste şok etkisi yaratmıştır. Aşiretin ileri gelenlerinin şaşkınlığı çok geçmeden yerini huzursuzluğa bırakır. Artık Genco ailesinin, aşiretin reisliğine layık olup olmadığı açıkça sorgulanmaktadır: Bir yanda evli bir kadınla birlikte olduğu için kurşunlara hedef olan Cihan, diğer yanda karısının üzerindeki ölüm hükmünü uygulamamakta direnen Boran… .

  Aşiret meclisi, Boran’ın hapiste olmasının yarattığı boşluktan da faydalanarak Firuz’u köşeye sıkıştırır. Ya bir an önce Sıla’nın ölüm hükmü gerçekleşecek, ya da ağalık Boran’ın elinden alınacak, aile aşiretten dışlanacaktır

  Boran ve Sıla, her şeyden habersiz, umutla tekrar bir araya gelecekleri günü beklerken, Firuz, belki de hayatının en zor seçimiyle karşı karşıyadır: Yıllarca töreyi uygulayarak aşireti yöneten bir ‘ağa’ olarak, infaz emri mi vermeli… Yoksa bir ‘baba’ olarak, tek oğlunun kendisine emanet ettiği gelinine, torununun annesine sahip mi çıkmalı ?
  12 Kasım 2007
  #1
 2. > Sıla 41. bölüm özet Cevapları

 3. paylaşım için sağol.....
  1 Haziran 2009
  #2
soru sor

> Sıla 41. bölüm özet