Sistem Geri Yükleme Nasıl Yapılır?

İsimli konu WH 'Çeviri Konular' kategorisinde, O.l.r.i.c üyesi tarafından 30 Aralık 2009 tarihinde yazılmıştır. Sistem Geri Yükleme Nasıl Yapılır? hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Windows XP'de zaman her türlü kötü amaçlı savaş konusunda bir çok yararlı özellik sunuyor. Bilgisayarınızın bir Trojan, bir virüs tarafından enfekte tarafından aşıldığını ya da casus yazılım tarafından ele geçirildikten önce bilgisayarda herhangi bir sorun yoktu, sadece zamanda geri bir noktaya gidebilir.

  Sistem Geri Yükleme periyodik olarak bilinen-iyi yapılandırma terslik gerektiğini dönen bir araç sağlamak için bir Geri Yükleme Noktası kaydeder. Bir Geri Yükleme Noktası oluşturulan yeni bilgisayar yazılımı, yüklemek istediğiniz zaman Just about. El ile de bir Geri Yükleme Noktası oluşturabilirsiniz.

  Sistem Geri Yükleme, ancak program ve uygulamalar Geri Yükleme Noktası beri yüklenmiş geri belgeler, elektronik tablolar veya müzik MP3'ler gibi veri dosyaları dokunulmaz olmayacaktır. Bunun için, kişisel verilerin geri hayatta gerektiğini, ancak Geri Yükleme Noktası sonra yüklenmiş olan programları yeniden yüklemeniz gerekebilir.

  Eğer bilgisayarınız, tuhaf, funky veya başka bir şekilde garip yavaş çalıştırmak amaçlanmaktadır yol olamaz, belki de bulaşmış veya bir şekilde tehlikeye hareket olduğunu fark. Eski ihtişamını geri döndürmek için şu adımları uygulayın:

  1. Başlat | Tüm Programlar | Aksesuarlar | Sistem Araçları | Sistem Geri Yükleme
  2. Seçin dinlenme önceki bir zamana ve İleri'yi Bilgisayarımı
  3. Bir gün ve Geri Yükleme Noktası size ve İleri'yi dönmek istediğinizi seçin takvim kullanma
  4. Çalışmanızı kaydedin ve herhangi bir açık programları kapatın. Tıklayın istediğiniz onaylamak için İleri'yi belirlenen Geri Yükleme Noktası bilgisayarınızı geri yüklemek için.

  Bilgisayarınızı kapatın ve yeniden doğmuş gibi, bazı düşünce yapıyor ve bazı değişiklikler yaptıktan sonra. Tüm söyledi ve bitmiş, bilgisayar içinde belirlenen Geri Yükleme Noktası ve tüm olması gerektiğine iyi olduğu durumuna geri yüklenecektir.

  Sen doğru geri nereden başladı sonu yok emin olmak için, bu sizin antivirüs, anti-spyware ve diğer güvenlik yazılımı yüklü ve çalışır durumda olmasını ve yapmak gerekir ki güncel.
  30 Aralık 2009
  #1
 2. Sistem Geri Yükleme Nasıl Yapılır? Cevapları

soru sor

Sistem Geri Yükleme Nasıl Yapılır?