"Tekrar Deneyiniz" faciası

İsimli konu WH 'Komik Şeyler' kategorisinde, uzaylı95 üyesi tarafından 27 Şubat 2009 tarihinde yazılmıştır. "Tekrar Deneyiniz" faciası hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Tekrar Deneyiniz

  Karadeniz'den bir tüketici aldığı 2 litrelik Coca Cola'nın kapağında "Tekrar deneyiniz" yazısını gören Karadenizli, önce denemeleriyle, sonra da açtığı davayla gündeme oturdu...

  15 Eylül 2006 Cuma 15:32 Konuyla ilgili açıklama yapan davacının avukatı ݝdris Karadeniz :

  "Müvekkilim marketten aldığı 2 Lt.lik kampanyalı coca-cola ürününün kapağını açtığında hediye çıkmadığını ve tekrar deneyiniz yazısını görmüş.Bunun üzerine kapağı kapatıp tekrar açmış ancak yine aynı şey.Bunun üzerine tam 4246 defa deneme yapmasına rağmen hediye çıkmamıştır. Coca-Cola şirketinin tüketiciyi dolandırdığını düşünen müvekkilim şirkete dava açmaya karar vermiştir. Biz de bugün gelerek dava dilekçemizi adliyeye teslim ettik. 10 bin YTL. maddi tazminat talep etmekteyiz" dedi.

  Davadan haberdar olan Coca-Cola yönetimi adına açıklama yapan bir şirket yetkilisi olayın çok komik olduğunu ve artık Karadeniz bölgesine gönderilen ürünlerin kapağına "Başka ݞişede ݝnşallah" yazmayı düşündüklerini söyledi.
  27 Şubat 2009
  #1
 2. "Tekrar Deneyiniz" faciası Cevapları

 3. harıka ya elınıze saglık
  27 Şubat 2009
  #2
 4. resmen komedi yaa :D :D :D :D :D
  27 Şubat 2009
  #3
soru sor

"Tekrar Deneyiniz" faciası