Terazi burcu ve cinsellik

İsimli konu WH 'Terazi' kategorisinde, BenJAMİN TM® üyesi tarafından 30 Kasım 2007 tarihinde yazılmıştır. Terazi burcu ve cinsellik hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. TERAZİ KADINI


  Bu burçta doğan kadınlar güzellikleri, zarafetleri ve çekiciliği olmayan şeylere nefretleriyle tanınırlar. Terazi kadını, ince ve zarif şeylere içgüdüsel bir ilgi duyar. Güzellik ve bunun dışa vurumu olan her şeye hayrandır. Onun için ideal erkek cazibeli, stil sahibi ve sofistikedir. Romantizmin anahtarını ellerinde tutan bir erkeği kolay kolay bırakmaz.

  Seksi görünmeyi sever. Terazi burcunu Venüs yönettiği için, bu burcun kadını aşk sanatında ustadır. Yatakta, partnerinin şefkatli ve ilgi dolu davranmasını ister. Düzensiz bir oda tüm keyfini kaçırır. Argo ve ahlaksız konuşmalardan kesinlikle hoşlanmaz. Tanıştığı her çekici erkeği avucunun içine almak ister ve fazla geçmeden bir sonraki adaya geçmiş olur.

  Onda bıraktığınız iz, aynadaki görüntüden daha çabuk kaybolabilir. Terazi kadını gerçekte, erkekle her zaman kendiliğinden ilgilenmez. Önce hayran olunmak ister. Egosunu tatmin etmek için çevresinde bir erkeğe ihtiyacı vardır, ancak amacı kendisine yöneliktir. Kendisine ağır ağır yaklaşılmasını sever. Aceleye ne gerek vardır ki? Gece, sevişmek için yaratılmıştır. Bir aşk şiirinden birkaç satır okumak, akıllı bir adamın yapması gereken şeylerdendir; tabii eğer sözleri karıştırmayacaksa. Çekiciliğin fiziksel bir hamle değil, bir sanat olduğunu bilir.


  TERAZİ ERKEĞİ


  Bu burçta doğan erkekler, denge ve uyumun peşindedirler. Terazi erkeği, hayatın denizdeki dalgalar gibi insanı iki yana sallamasına rağmen, dengesini korumak için elinden geleni yapacaktır. Bu adam için ideal olan kadın gerçek anlamda idealdir. Bir kadının mükemmel olduğunu düşünüyorsa, dünya üzerinde o kadının mükemmel olmadığını iddia edecek kimse bulunamaz. Entelektüel, klas ve duyarlı kadınlardan hoşlanır.

  Onun hayallerini süsleyen “buzlar kraliçesi”dir. Flörtçü kadınlara bayılır. İlişkisinin monotonlaşması ve heyecanını yitirmesi en büyük kabusudur. Sürekli heyecanını ayakta tutacak kadınlar arar. Terazi erkeğini kandırmak, ne istediğini bilen bir kadın için çocuk oyuncağıdır.

  Bu erkek için, aşık olmak fazla kolaydır. Üstelik bir kez aşık oldu mu, bu durumdan kurtulması oldukça zor olur. Çok seksi iç çamaşırları giyip evinizi aynalarla dekore edin. Ayrıca sevişirken ışıklar açık olsun. Güzel giyimli, uzun saçlı kadınlara kesin bir zaafı vardır. Dudakların hafif nemli olması da hoşuna gider. Size küçük bir sır: kıyafetleriniz üstünüzden kolaylıkla çıkartılabilecekmiş gibi duruyorsa, bunu aklından uzaklaştırabilmesi zordur.
  30 Kasım 2007
  #1
 2. Terazi burcu ve cinsellik Cevapları

 3. paylaşım için teşşekürler...
  20 Mart 2008
  #2
 4. paylasimin icin tsk
  29 Ağustos 2008
  #3
 5. paylaism icin eyw
  29 Ağustos 2008
  #4
 6. paylaşımın için teşekkürler
  11 Eylül 2008
  #5
 7. paylaşım için sağol
  21 Eylül 2008
  #6
 8. vay beee terazi erkegine bak heeleee
  paylasim icin tesekkürler
  22 Eylül 2008
  #7
soru sor

Terazi burcu ve cinsellik

Alakalı Aramalar:

 1. terazi erkeğinin cinselliğe bakışı