Top 10 Erkek Tipleri

İsimli konu WH 'Aşk & Sevgi' kategorisinde, heLL song üyesi tarafından 19 Temmuz 2006 tarihinde yazılmıştır. Top 10 Erkek Tipleri hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Şık erkek: Güzel cümleler kurar, aynı kelimeyi asla ikinci kez kullanmaz, buna özel olarak dikkat eder. Asla hatayı kendinde aramaz. Sevgilisini aldatır, kelime oyunlarıyla bunu bile doğrulamanın yolunu bulur. Melek yüzlü, şeytanın avukatıdır. Içi boş, süslü kutudur.

  Harbi adam: Az konuşur, öz konuşur. Bu adamdan asla laf çıkmaz. Gereksiz muhabbet etmez, kadınlarla hiç muhabbet etmez, kaale bile almaz.

  Alıngan: Karşıdakini nekadar tanırsa tanısın, annesi bile olsa çocuk gibi küser. En ufak bi espri yapıldığı taktirde alınır, 3 gün konuşmaz. Kendini daima haklı görür, bunu sorgulamayı bile düşünmez. Ömrünüz varsa da tüketir.

  Sahtekar entel: Fırlamanın tekidir, bunu kibarlıkla gizlemeye çalışır. Herşeyi bildiğine inanır, bilmiyorsa da öyle davranır. Aslında hayatı hiç tanımayan, birşeyler başardıysa bile bunu bin türlü sahtekarlıkla yapmış bulunan insaniyet dışı bir varlıktır. Genelde bir baltaya sap olamaz.

  Zararsız entel: Çok okur, çok gezer, bilimsel olan herşeyi bilir, çoğunlukla ateisttir. Kadınları fazla umursamaz. Onu seksi dudaklarla kandırmak mümkün değildir.

  Kıraathane delikanlısı: Aslan yürekli gibi, kavgalara karışır. Paraya para demez, bunun lafını bile etmez, hepsini kumarda harcar. Ama ihtiyacı olanlara yardım eder, bonkördür. Dünya kötü, o iyidir. Melankolik takılır. Koluna taktığı kızı asla boş bırakmaz. Ona her türlü destek olur... Aslında evde nafile bekleyen karısını ve çocuklarını ihmal eden acizin tekidir.

  Kıt beyinli: Yaşına göre davranmaz, 30 yaşlarında olup kendisini 18 zanneder, öyle hareket eder, öyle konuşur, öyle sohbet eder. Bu adamla doğru düzgün bir muhabbet edilemez. En azından yüzeysel soğuk espriler sizi sarmıyorsa.

  Romantik zırıltı: Ilk başlarda sıcakkanlı ve eğlenceli görünür. Ama saçma denecek kadar duygusaldır. Geceleri ayla, ağaçla, otla böcekle konuşmak için sokağa çıkar. Herzaman ağlanır, dövünür, bezdirir, kanser eder. Katil olmamak için uzaklaşmanız tavsiye olunur.

  Maço 2000: Kadınları sex objesi olarak görür. Klasik maçodan farklı olarak kadınlara iyi davranmaz, centilmen değildir. Ona göre bütün kadınlar aptaldır ve her daim bunu onlara hatırlatmak gerekir. Zeki bir kadın görünce afallamaz, kötü kadın muamelesi ederek saf dışı bırakır.

  Çekingen: Yanındaki insan kadın bile olsa, o asla garsonu çağırmaz. Içecekleri siz almaya gidersiniz. Asla muhalefet olmaz, dürüstce fikrine güvenmek zordur. Hatta bir fikri varmıdır, yokmudur, o bile muamma...
  19 Temmuz 2006
  #1
 2. Top 10 Erkek Tipleri Cevapları

 3. katılıyorum genellikle hepsi doğru da bunları uygulamak biraz zor sanırım :haha: :bravo:
  19 Temmuz 2006
  #2
 4. saol
  22 Temmuz 2006
  #3
 5. güzel abi tebrik ederim
  22 Temmuz 2006
  #4
 6. işte harbi adam tam benlik walla :gulumse: paylaşım için saol çok güsel :super: :bravo:
  23 Temmuz 2006
  #5
 7. ALINTI(PaRLaK_CoCuK @ 07 22 2006, 01:18 PM) 200968</div>
  23 Temmuz 2006
  #6
 8. ben hiçbiri deilm :))
  7 Mayıs 2007
  #7
 9. eferem :D süper tanıon bizleri
  8 Mayıs 2007
  #8
 10. Kıraathane delikanlısı: Aslan yürekli gibi, kavgalara karışır. Paraya para demez, bunun lafını bile etmez, hepsini kumarda harcar. Ama ihtiyacı olanlara yardım eder, bonkördür. Dünya kötü, o iyidir. Melankolik takılır. Koluna taktığı kızı asla boş bırakmaz. Ona her türlü destek olur... Aslında evde nafile bekleyen karısını ve çocuklarını ihmal eden acizin tekidir.
  :kahretsin: nefret ediyorum bu tarz insanlardan
  9 Mayıs 2007
  #9
 11. paylaşım için saol
  10 Mayıs 2007
  #10
 12. şık erkeğim :))olaya baq bee aynı beni yazmışlar :)
  1 Haziran 2007
  #11
 13. saolasın ;)
  3 Haziran 2007
  #12
 14. sağol paylaşımın için
  4 Haziran 2007
  #13
 15. birde DELİKANLI genç vardır bilirmisiniz;
  Severken dürüst sever,kimseyi yarıyolda bırakmaz.
  arkadaşları için sevgilisini, sevgilisi için arkadaşlarını satmaz.
  değer verenlere karşılığını verir.
  Yalan söyleyeni affetmez...

  işte bende buyum diyorum
  5 Haziran 2007
  #14
 16. BEn Hangısıyım acep ...
  5 Haziran 2007
  #15
 17. Değerlendirmeler güzelmiş.Saoll..
  13 Haziran 2007
  #16
 18. Kendini bişey sanan; Giyinişten başlayım. Ayağına sivri burunlu bi kundura, onun üzerine bi kot pantalon, üstüne iğrenç göğüs dekolteli bi t-shirt. Saçma sapan ense traşları, bi de ceket alır üzerine haayt huuyt dermiş edasıyla bir yürüyüşü vardır bu abimizin. Bu kendini çok yakışıklı sanar, hep döver, kesinlikle dayak yemez. Mafyadır kendisi, alemin kral delikanlısı kesinlikle buna bişey denilmez. Ismail YK dinler şarkıyı sesli mırıldana mırıldana gider, -bu şarkınınn ne yazıkki sözleriiiiii yooook dırırırım. Birisi yanından geçerken gözlerine cins cins bakarak sesli söyler. Sanki şu bana bişey dese de bi dalsam dercesine :P.


  Farkına varıyormusunuz insanlar 2 kısma ayrılmış artık.

  1. Farklı olmaya çalışıp kendini bişey sanan
  2.Özenti diye tabir ettiğimiz insan tarzı

  inş. kötü bi tepki almam. iyi günler sizleri seviyorum sizde beni sevin :P
  15 Haziran 2007
  #17
 19. güzel kanka
  18 Haziran 2007
  #18
 20. mdo

  mdo

  ii tespıt etmıssın emegın ıcın saol
  20 Haziran 2007
  #19
 21. hell song baylaşımın gerçekten çok güzel bunun birde bayanlara hitap edeni varsa onu da koyarsan memnun olurum
  *** ***
  Aytech sana katılıyorum böyleleri gerçekten kendini bişi zannediyo ama aslında hiçbirşey olduklarını bilmiyorlar
  6 Mayıs 2008
  #20
soru sor

Top 10 Erkek Tipleri