Vcd Cutter- Resİmlİ Anlatim

İsimli konu WH 'Yazılım Genel' kategorisinde, 4CaRNiVoR üyesi tarafından 24 Mayıs 2009 tarihinde yazılmıştır. Vcd Cutter- Resİmlİ Anlatim hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Çok küçük ve işe yarayışlı program..CD nizden bilgisayarınıza istediğiniz bölümü keserek kopyalar..İsterseniz daha sonra kestiğiniz parçaları birleştirir

  VCD CUTTER


  [​IMG]

  Programı çalıştırdıktan sonra

  Dosya’nın altındaki film aç’ı seçelim.

  Sonra Cd rom driver içine yerleştirdiğimiz vcd nin mpegav klasörü altındaki dat dosyasını seçelim.

  Film VCD Cutter’ın ana penceresinde yada aşağıdaki pencerede açılacaktır.Fİlmi oynatalım..


  [​IMG]

  Film’in içerisinden saklamak (kesip çıkarmak) istediğimiz parçanın baş kısmını soldaki resimde görüldüğü gibi altı çizili aşağıya bakan ok başı nı tıklayarak seçelim. (F5 tuşu da aynı görevi üstlenir. )

  [​IMG]

  Yukarıdaki resimdeki gibi saklamak veya kesmek istediğimiz parçanın son kısmını yukarı bakan altı çizili ok başını tıklayarak seçelim. (F6 tuşu da aynı görevi karşılar)

  [​IMG]

  Başını ve sonunu belirlediğimiz parçayı yukarıdaki resimde gösterilen üzerinde A harfi olan üst üste konulmuş kağıtları temsil eden ikona tıklayarak (F7) klip listesine alırız (parça listesi).

  İlk parçamız olan bu parçayı istersek hemen yukarıda sözü edilen ikonun sağındaki video kamera ikonuna tıklayarak (F8) VCD Cutter ın bulunduğu klasörün içerisine mpeg1 tipi file olarak oluşturabiliriz. Oluşan file ın adı cut00000.mpg dir.

  Tek bir parça değil de birden çok parçayı filmin içerisinden alıp sonrada bunları birleştirmek istiyorsak 2.3. ve 4. adımları sırayla tekrarlarız Tüm parçaları klip listesinin içine oluşturduktan sonra video kamera ikonuna tıklayarak (veya F8) tümünü sırayla VCD Cutter klasörü altına tek bir birleşmiş mpeg1 tipi file olarak oluşturabiliriz.

  [​IMG]

  http://rapidshare.com/files/936080/vcd_cutter.zip.html
  24 Mayıs 2009
  #1
 2. Vcd Cutter- Resİmlİ Anlatim Cevapları

 3. 2 Kez açıLmış bunu siLermisiniz :D:D
  24 Mayıs 2009
  #2
 4. saol kardeş
  24 Mayıs 2009
  #3
 5. teşekkürler
  31 Mart 2010
  #4
 6. link yok bi bakarmısınız..
  20 Mart 2013
  #5
soru sor

Vcd Cutter- Resİmlİ Anlatim