Yay burcu ve cinsellik ..

İsimli konu WH 'Yay' kategorisinde, BenJAMİN TM® üyesi tarafından 30 Kasım 2007 tarihinde yazılmıştır. Yay burcu ve cinsellik .. hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. YAY KADINI


  Yay kadını Zodyak'ın dişi Don Juan'ıdır. Sevgili seçimi konusunda geniş fikirlidir. Erkeğin herhangi bir özelliği onu çekebilir. Bu durumda, erkeğin istenmeyen yönlerini göz ardı edecektir. Bir cinsel deneyimden ötekine rahat ve yumuşak bir geçiş yapabileceği için, eski sevgilileriyle dost kalabilir. Aşk oyununda kumarbazdır. Her yeni sevgili, üstüne oynanabilecek bir rulet sayısı gibi gelir ona. Cinsel yasama ve hayata esprili bir gözle bakar. Onun aradığı, çılgın, neşeli, ne zaman ne yapacağı belli olmayan bir erkektir.

  Romantizmin doruklarında bile hareketli ve canlıdır. Zevk ve eğlence, sakin bir ev yaşantısından daha çok ilgisini çeker. Kalbini kazanmak isteyen bir erkek, her şeyden önce sosyal özelliklerini övmelidir. Seksi, romantizme giden bir patika olarak düşünür. Cinselliği yaşamadığı bir erkekle romantizm yaşaması mümkün değildir.

  Yay kadını temelde, uygun bir partnerle cinsel patlama yaşayabilir. Ama arkadaşlık, fikir alışverişi ve romantik maceralar onun çok daha fazla ilgisini çekmektedir. Baştan çıkarıcı olabilir ama cinsel bir heyecan mı, arkadaşlık mı aradığını anlamak genellikle zordur. Sürekli olarak çeşitliliğe ve heyecana ihtiyacı vardır. Mutlu olsa da, yalnız başına mutlu olmaya içi elvermez. Bunu paylaşacak insanlara gereksinim duyar. kendini bilen, havai ve değişken Yay kadınını anlamak zor, kontrol etmek ise neredeyse imkansızdır.


  YAY ERKEĞİ


  Onunla karşılaştığınız anda, kendinizi daha dinç hissedeceksiniz. Yay erkeği neşeli, sevimli, şakacıdır; ve sizde, tanıdığı en ilgi çekici kadınmışsınız izlenimini uyandırır. Aldanmayın. Eğer yakından bakarsanız, gözlerinin odadaki bütün kadınlarda tek tek dolaştığını göreceksiniz. Gerçek şu ki o hepsini birden ister. Aşkta idealisttir ve hep bir sonraki kızın o olduğuna inanır.

  Kaç kez hayal kırıklığına uğradığı hiç önemli değil, iyimserliği asla elden bırakmayacaktır. Her yeni güne, yeni fırsatlar gözüyle bakar; sabah uyanıp o günün Salı olduğunu keşfetmek, heyecan verici olabilir. Bu çok seksi adam, kadınları yatağa götürürken, küçük, yaramaz çocuk rolünü üstlenir. Onun için tahrik edici şeylerden biri, elde ettiklerine bakıp gözünün kamaşmasıdır.

  Kısa süreli bir ilişkiyi ciddi bir ilişkiye çevirmek istiyorsanız, oyunu kurallarıyla oynamanız gerekiyor. Onu istemediği bir şeye zorlamak büyük bir hata olur. Kariyeri, evi ve yaşam tarzı olan özgür, iddiacı bir kadın onun için idealdir. Tanımadığı biriyle hatta iki kişiyle birden seks yapma düşüncesi ise onun gizli fantezisidir. Yay erkeği, her zaman gerçekleri arar. Doymak bilmeyen bir merakı vardır. Yay erkeğiyle evlenen bir kadının, bu erkeğin evli de olsa bekar da olsa, ruhen hep bekar olacağını aklından çıkarmaması gerekir.
  30 Kasım 2007
  #1
 2. Yay burcu ve cinsellik .. Cevapları

 3. paylaşım için teşşekürler...
  16 Mart 2008
  #2
 4. paylasim icin tsk ler
  28 Mart 2008
  #3
 5. paylaşım için saol...
  4 Nisan 2008
  #4
 6. paylaşim için teşekkürler...
  5 Nisan 2008
  #5
 7. Paylaşımın İçin Teşekkürler...!!!
  23 Nisan 2008
  #6
 8. TşKLeR PaYLaŞiM İÇiN devaMiNi ßeKLeRiS....
  4 Mayıs 2008
  #7
 9. paylaşım için teşekkürler
  18 Temmuz 2008
  #8
 10. paylasım için tşk
  16 Ağustos 2008
  #9
 11. ............................
  16 Ağustos 2008
  #10
 12. 18 Ağustos 2008
  #11
 13. EyvaLLh (=
  30 Ekim 2008
  #12
 14. paylaşım için teşekür
  10 Şubat 2009
  #13
soru sor

Yay burcu ve cinsellik ..