Yer Gök Aşk: Havva & Yusuf Gerçek Hayatta Evleniyor!

İsimli konu WH 'TV Dizileri' kategorisinde, layl@m üyesi tarafından 28 Aralık 2010 tarihinde yazılmıştır. Yer Gök Aşk: Havva & Yusuf Gerçek Hayatta Evleniyor! hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Sette başlayan aşk, nikah masasına doğru gidiyor!

  [​IMG]


  Kapadokya'da çekilen "Yer Gök Aşk" dizisinin iki başrol oyuncusu Birce Akalay ile Murat Ünalmış, sette başlayan aşklarını nikah masasına taşımaya karar verdi.

  FOX TV’de pazartesi akşamları yayınlanan dizide kardeşinin süt annelik yaptığı konağın beyiyle aşk yaşayan Havva’yı canlandıran Türkiye eski güzeli Akalay, şu günlerde aşk sarhoşu... Akalay konağın beyini oynayan Ünalmış ile 4 ay önce arkadaşlıkla başlayan ardından aşka dönüşen ilişkisinin mutluluğunu yaşıyor.
  Milliyet’in haberine göre, görenlerin birbirine çok yakıştırdığı çift, yakınlarına evlilik kararı aldıklarını açıkladı. Gerçekte sevgili olmaları yüzünden dizide çektikleri aşk sahnelerin de çok inandırıcı olduğu yorumları yapılan çift, 2011’in yazında evlenmeyi planlıyor. Ünalmış ile Akalay’ın aşkı ilk olarak Begüm Kütük ile Erdil Yaşaroğlu çiftinin geçen eylül Suada’da yapılan nikahlarına birlikte katıldıklarında su yüzüne çıkmıştı.
  28 Aralık 2010
  #1
 2. Yer Gök Aşk: Havva & Yusuf Gerçek Hayatta Evleniyor! Cevapları

soru sor

Yer Gök Aşk: Havva & Yusuf Gerçek Hayatta Evleniyor!