Yetişkin Filmleri ve Cinsellik Üzerine Filmler

İsimli konu WH 'Çeviri Konular' kategorisinde, O.l.r.i.c üyesi tarafından 25 Aralık 2009 tarihinde yazılmıştır. Yetişkin Filmleri ve Cinsellik Üzerine Filmler hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Yetişkin film başlık mevcut binlerce on üzerinden yol gezinme hain olabilir ve cesaret kırıcı. Ancak çeşitli ucuza üretilen yetişkin film kitle altında her yıl çıkıp gizlenmiş şaşırtıcı bir miktardır. Burada yetişkin bir film bu gerçekten keyif alacaksınız seçmek için bazı ipuçları.
  Gerekli Zaman: Birkaç deneme alabilir bulma yetişkin filmleri
  Burada nasıl's:

  1. Parası başkalarının yetişkin film bilgelik seçin.
  Kitap, restoranlar tavsiye ve TV şovları, neden yetişkin filmleri arkadaşlar sorabilir miyim? Varsa önerilerini soran rahat konum kişi, daha sonra sorun tabii ki, ama herkes ile ilişkisi bu tür olmayacaktır! Ayrıca online film değerlendirmeleri ve yetişkin filmleri hakkında birkaç iyi kitap yararlanabilir. Ise bütün seks mağazalarında bazı üzerinde üflemeli pazarlama suçlu olan, iyi seks dükkanları biraz daha artılarını ve eksilerini birini ilgili diğer perakendecilere göre daha dürüst olma eğilimindedirler.

  2. Büyük medya resmi düşünün.
  Iken, tüm yetişkin filmleri gibi görünse de aynıdır, orada yetişkin da şaşırtıcı çeşittir videolar. Alan daraltmak için bir yolu, medya başka türlü ne gibi kabul etmektir. Örneğin,
  * Sen büyük bütçeler, ayrıntılı araziler ve set tasarımlarıyla filmleri tercih ediyorsunuz?
  * Bir elin cesur hissediyorum gibi kamera düzenlenecek mi?
  * Sen metrajlı belgesel üzerinden tercih ediyorsunuz?
  * Aynı şeyler oldu görmek istiyorum karakter gelişimini önemli veya yapmak mı?
  Bütün bu konularda size istediğiniz yetişkin filmleri etkileyebilir.

  3. Raunchy veya romantik?
  Aslında her ikisini de, olabilir ama dikkate ilk şey explicitness ile konfor seviyesidir. Bu, anal seks ve kirli konuşmak terleme çok olan bir film istiyor musunuz? Bir şey için daha fazla mum ışığı ve yavaş duygusallık ile mi arıyorsunuz? Birkaç alır da bir dönüş's off çok ve açmak için yeterli eylem arasında bir denge bulmaya çalışır - ama bir yerde başlaması gerekmektedir. Bile daha fazla kaba cinsel içerik kullanılabilir hala yönetmenleri olan tüm açık olsun onu görmek gerekmez insanlar için film yapıyoruz.

  4. Ne görmek istersiniz?
  Başka bir temel dikkate seks ne tür izlemek istersiniz. Yetişkin filmlerin büyük çoğunluğu (veya her ikisi), oral seks anal, ve ne foreplay kabul olabilir az miktarda vajinal penetrasyon içerir. BDSM ya da güç oyun, veya sadece tek bir cinsel hareket özelliği Diğer filmler odak (örneğin sadece mastürbasyon veya oral seks veya sadece Threesomes). Eğer sadece bir şey ile sunan çeşitli başlatmak isteyebilirsiniz yetişkin filmleri izlemeye başlıyoruz. Ama eğer sen muhtemelen bu gün bulacaksınız tek bir film ne istediğimi biliyorum.

  5. Kimin ne yaptığını, kim?
  Sonra, sizi seks izlemek istiyorum. Yetişkin filmleri çok compartmentalized vardır; bir "gay" film sadece iki erkek, bir "lezbiyen" film sadece iki kadın, bir "düz" film arasında bir erkek ve kadın arasındaki cinsiyet gösterir seks gösterecektir arasında cinsiyet gösterir birkaç istisna dışında iki kadın ve bir "biseksüel" film kadın ve erkek birbirleriyle seks olacak. Sadece seks olduğuna tür seyretmek zorunda değilsiniz. Örneğin, gay porno izlemek gibi düz kadınların bol. Bu sizin arzu keşfetmeye ve yaratıcı almanın güvenli bir yoldur - kendinize sınırı yoktur.

  6. Büyük bütçe veya indie?
  Orada yapımları değerleri yetişkin filmleri bulunabilir büyük bir çeşididir. Den büyük, bir DV kamera ile bir bodrum katında bir adam için iyi ışık, kostüm, süreklilik ve karakter gelişimi atan, tüm tadı için bir şey ve seçim sizin. Düşün olsun veya düşük (ya da değil) üretim değerleri eğlence şekilde alırsınız. Öte yandan, belki sen ve set tasarımı de girişimi kötü hareket can't stand ve sadece bir şey "gerçek göründüğünü görmek istiyorum."

  7. Senin yetişkin niş bulma.
  Yetişkin film endüstrisi giderek niş pazarlar bulmak ve eğer muhtemelen birkaç başlık en azından özel bulacaksınız şey arıyoruz hakkında. Belki belirli bir fetiş, ya da belirli bir rol oynar gibi senaryo var. Belki seks ya da film bu temyiz yapmak için belirli bir style. Bazılarımız ne kadar biz, bu nedenle türlerden çeşitli örnekleme olduğunu görmek bizi döner anlayamayacaksınız iyi bir fikirdir.

  8. Satın almadan önce deneyin!
  Çünkü sen her zaman deneme yanılma süreci olacak ne gibi bulmadan herhangi bir yetişkin film satın almak, ben son derece kiralama öneririz. En iyi seks dükkan ve yetişkin video mağazaları ve bu günlerde tüm başlıkları kira birkaç iyi kaliteli online kiralama siteleri web sitelerinin nereye indirmek film bilgisayarınızda izlemek için herhangi bir sayı söz değildir. Bir pazarda olduğu orada 10.000 sayfalarda her yıl yayımlanan Unutmayın, tüketici king (hatta en seks işletmelerin yol) bize tedavi yoktur.

  9. Watch tek başına at first.
  Eğer bir ortağı olan yetişkin filmleri izlemek hakkında düşünüyorsun kendiniz ilk bir kaç saat. Yalnız Watching ilk kendinize odaklanmak için özgürlük verir, ve ne gibi ne sevmiyorum. Hızlı (ya da geri sarma) görüşmek zorunda kalmadan istediğiniz her türlü parçaları iletebilirsiniz. Herhangi bir cinsel aktivite ile, size kendini bilinçli olabilir deneyin ilk birkaç kere, bu nedenle kendinizi ile nazik olun ve olsun kendi başınıza önce rahat olarak resme başkası getirmek.

  10. Bir mizah anlayışı var.
  Gülmeye unutmayın! Hatta en iyi yetişkin filmleri kere saçma, utanç verici, ve Goofy vardır. Olarak opera, sizi hayal kırıklığına uğrayacaktır olur Eğer yetişkin filmleri yaklaşım. , İyi yapıyorsun eğer her yıl aslında öğrenme hakkında heyecanlandırmak bir veya iki olsun yetişkin filmleri Picking okulda iyi öğretmenler bulmak gibi çeşit vardır. Yetişkin filmleri ile, eğer gerçekten sizin için bunu bir veya iki sahneleri, bir başarı göz önünde bulun!

  Ipuçları:

  1. Nereye yetişkin film online kiralamak:
  Birkaç web sunan yetişkin film kira evinize teslim edilir. Üç ABD şirketleri aşağıdaki bir süre için ve bu hizmeti sunan edilmiştir çoğu tüketici tarafından çok değerlendirilen:
  * Mavi Kapı
  * WantedList
  * Good Vibrations
  25 Aralık 2009
  #1
 2. Yetişkin Filmleri ve Cinsellik Üzerine Filmler Cevapları

soru sor

Yetişkin Filmleri ve Cinsellik Üzerine Filmler

Alakalı Aramalar:

 1. yetişkin film satın al

  ,
 2. yetişkin filimleri