Zayıflamanın En Kolay Yolu Elma Sirkesi

İsimli konu WH 'Sağlık' kategorisinde, BLACKBEUTY üyesi tarafından 27 Haziran 2009 tarihinde yazılmıştır. Zayıflamanın En Kolay Yolu Elma Sirkesi hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Zayıflamanın En Kolay Yolu Elma Sirkesi
  • Gerek sağlığımızı gerekse güzelliğimizi korumak için doğanın nimetlerinden faydalanmak gerek. Üstelik güzelliği korumanın yolu çok uzaklarda değil. Günümüzde kadınların en büyük kabusları arasında yer alan fazla kilo problemine Elma Sirkesi son veriyor. Bilindiği gibi elma[​IMG] içerdiği zengin mineraller ve vitaminlerle gerçek anlamda tedavi edici özelliklere sahip. Elmanın zengin aroması ve tadıyla farklı bir ruh kazanan sirkenin de inanılmayacak kadar çok yararı var. NELERE ŞİFA NELERE....
   Elma Sirkesi'nin; cilt rahatsızlıkları[​IMG] yaralanma[​IMG] güneş yanığı[​IMG] baş ağrısı[​IMG] mide rahatsızlığı[​IMG] kadın hastalıkları[​IMG] soğuk algınlığı ve ateşli hastalıkların tedavisinde kullanması çok eski medeniyetlere kadar dayanıyor. Yıllardır yararları pek çok kişi tarafından bilenen Elma Sirkesi'nin son mucizesi ise zayıflatma özelliğinin bulunması. Elma Sirkesi düzenli kullanıldığında sindirime yardımcı olarak[​IMG] kilo vermeyi kolaylaştırıyor. Sabahları kahvaltıda[​IMG] içine 1-2 kaşık elma sirkesi ve 1 kaşık bal karıştırılmış bir bardak su[​IMG] uygun bir rejimle birlikte kullanıldığında düzenli kilo kaybetmenizi sağlıyor.
  27 Haziran 2009
  #1
 2. Zayıflamanın En Kolay Yolu Elma Sirkesi Cevapları

 3. PayLasım ıcın saoL ...
  16 Temmuz 2009
  #2
soru sor

Zayıflamanın En Kolay Yolu Elma Sirkesi